Back to Top

Buitendienst

 

Christoph KlĆ¼ttgens

Duitstalige Gemeenschap
Schilders

Mobiel: 0475/620524
E-Mail: christoph.kluettgens@hendrichs.be

 

Guy Vermeylen

Provincie Antwerpen
Schilders

Mobiel: 0472/070880
E-Mail: guy.vermeylen@hendrichs.be

     
Didier Kirch

Provincie Luxemburg, GH Luxemburg, Oostbelgi?, Provincie Limburg
Schrijnwerkerij, meubelmakerij

Mobiel: 0475/728448
E-Mail:
didier.kirch@hendrichs.be
 

Geordan Legat

Provincie Namen, Waals Brabant, Henegouwen
Schrijnwerkerij, meubelmakerij
 

Mobiel: 0478/462873
E-Mail: geordan.legat@hendrichs.be

     
Peter Degrande

Provincie Limburg en Vlaams Brabant
Schrijnwerkerij

Mobiel: 0472/593409
E-Mail: peter.degrande@hendrichs.be
  Philippe Marchand

Prov. Luik, Luxemburg, GH Luxemburg
Schrijnwerkerij, meubelmakerij 
 

Mobiel: 0493/099978
E-Mail: philippe.marchand@hendrichs.be
     

Pierre Debey

Duitstalige Gemeenschap, Duitsland en Luxemburg
Schrijnwerkerij, meubelmakerij

Mobiel: 0049 173 5161018 und 0499/751811
E-Mail: pierre.debey@hendrichs.be

  Peter Vandewater

Provincie Limburg, Antwerpen en Vlaams Brabant
Schrijnwerkerij

Mobiel: 0475/496635
E-Mail: peter.vandewater@hendrichs.be